Bulvar 216 Anadolu Yakasının Çekim Merkezi

    HAFTA SONLARI BULVAR 216 İLE ŞENLENİYOR

    Birbirinden eğlenceli etkinlikler, workshoplar ve özel aktiviteleri ile 7’den 70’e herkesin hayatına renk katan Bulvar 216, mart ayında Ravioli yapımından çiçek dikiminin inceliklerine kadar pek çok eğlenceli workshop düzenliyor.

    Ev sıcaklığı tadındaki konforu, ferah açık hava alanları ve zengin lezzet seçenekleri ile misafirlerinin hayatı doya doya yaşamalarına olanak sağlayan Bulvar 216, mart ayı boyunca her cumartesi gününe renk katmak isteyenlere yönelik çok eğlenceli atölye çalışmaları gerçekleştiriyor. Bünyesinde bulunan yeme içme markaları ile sosyalleşmenin en keyifli adreslerinden Bulvar 216, Anadolu yakasının çekim merkezi olurken gençlerin buluşma noktası olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

    Bulvar 216, mart ayını çok daha keyifli kılmak adına eğlenceli ve farklı teması olan özel günleri, atölye çalışmalarıyla renklendiriyor. Baharın gelişini kutlamak isteyenlere yönelik 10 Mart Cumartesi günü düzenlenecek olan Teraryum atölye çalışmasında, Çiçek Dikme Günün kutlanırken herkes yaratıcılığını konuşturacak. 17 Mart Cumartesi günü ise Dünya Ravioli Günü çok özel bir atölye çalışmasıyla Bulvar 216’da kutlanacak. 4 Peynir Dolgulu Ravioli Yapımı atölyesi katılımcılara lezzetli dakikalar yaşatırken, Ravioli yapımına özgü pratik bilgiler aktarılacak.

    Kontenjan ile sınırlı, kayıt yaptırmanın zorunlu olduğu birbirinden eğlenceli atölye çalışmalarına; Bulvar 216 ile iletişime geçerek veya Bulvar 216 sosyal medya hesapları üzerinden kayıt yaptırarak katılım sağlanabilir.