─░lk turne AvusturalyaÔÇÖda

GripinÔÇÖin ilk Turnesi AvusturalyaÔÇÖda

EsenyurtÔÇÖta 2012 y─▒l─▒nda hizmete giren ve ayda 1.6 milyon ki┼činin giri┼č yapt─▒─č─▒ Ece T├╝rkiye taraf─▒ndan y├Ânetilmekte olan Marmara Park, 9 Mart Cuma g├╝n├╝ GripinÔÇÖe ev sahipli─či yapt─▒.

5 y─▒l─▒n ard─▒ndan, kendi deyimleriyle ÔÇśolgunlukÔÇÖ eserleri olan ÔÇťnas─▒l─▒m biliyor musun?ÔÇŁ alb├╝m├╝yle geri d├Ânen Gripin, Marmara Park AVM ziyaret├žilerini co┼čturdu.

 

ÔÇť─░lk turne AvusturalyaÔÇÖdaÔÇŁ

Konser ├Âncesi sevenlerine ho┼č geldin diyen Gripin yeni alb├╝mlerinin ilk turnesini AvusturalyaÔÇÖda ger├žekle┼čtireceklerini s├Âylerken, alb├╝m├╝n ilk klipini de ÔÇťAcemisiyim Mutlulu─čunÔÇŁ ┼čark─▒s─▒ i├žin ├žekeceklerini m├╝jdeledi.

2000ÔÇÖli y─▒llarda T├╝rkiye’de ya┼čanan rock patlamas─▒n─▒n en ├Ânemli gruplar─▒ndan biri olan Gripin, aradan ge├žen s├╝re boyunca m├╝zik ├╝retimini durdurmad─▒. Kendilerini yans─▒tan besteleriyle de g├╝ndem olu┼čturmay─▒ ba┼čaran grup, ÔÇťnas─▒l─▒m biliyor musun?ÔÇŁ alb├╝m├╝n├╝ d├╝nyay─▒ etkileyen olaylar─▒n hissettirdiklerinden esinlenerek yapt─▒klar─▒n─▒ ve t├╝m ya┼čanm─▒┼čl─▒klar─▒n sorgulanarak dinleyicilerinin bir kendine d├Ân├╝┼č, kendini sorgulama, bilme, yeniden tan─▒┼čma durumunu hissetmelerini istediklerini belirtiyorlar.

T├╝rkiyeÔÇÖnin ilk ÔÇťgalaksiÔÇŁ temal─▒ al─▒┼čveri┼č merkezi olan Marmara Park, 100 bin metrekare kapal─▒ alandaki 4 katta, 250 ma─čaza ile hizmet veriyor. Marmara Park AVMÔÇÖnin, d├╝nyan─▒n en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendi─či Mipim ├ľd├╝lleriÔÇÖnde ÔÇśEn ─░yi Al─▒┼čveri┼č MerkeziÔÇÖ kategorisinde birincilik ├Âd├╝l├╝ de bulunuyor.