Yaşam tarzının yenilikçi dünyası Cosalindo’da

  YAŞAM ALANINIZI KEŞFETMEK İÇİN YENİ BİR ADRES

  COSALINDO.COM !

  Tasarım, mimari ve yaşam tarzının yenilikçi dünyası
  Cosalindo’da…

  2017 yılında online bir platform olarak hikayesine başlayan Cosalindo, Türkiye’de mimari, iç mimari ve tasarım alanında ilk adres olarak yola çıktı. Cosalindo, mimari alanda hizmet veren profesyonelleri ve ürün tasarımı yapan isimleri müşterileri ile buluşturuyor. Cosalindo; mimari projelerini sergileyen profesyoneller ile kullanıcıları bir araya getirerek, mimarların tanıtımını ve yapacakları iş birliklerine katkı sağlamayı hedefliyor. Ayrıca tasarladıkları mekanlar için yapacakları tasarıma dayalı ürün alışverişini pratik hale getirerek bu alana ilgi duyan kullanıcı ve müşterilere destek hizmeti sağlıyor.

   

  Cosalindo; bünyesindeki profesyonellerin projelerini, tasarım ve koleksiyonlarını sergilerken, tasarım ürünlerin satışını da yine site üzerinde yapıyor. Oluşturduğu bu platform sayesinde, hem profesyonellerin hem de mimari ve tasarıma ilgi duyan kişilerin yararlanacağı interaktif bir alan yaratan Cosalindo, mekân sahiplerine mimari projelerden esinlenme, profesyonellere ulaşma ve özel tasarım ürünlerini Cosalindo mobil uygulaması aracılığı ile mekanlarında yerleştirerek karar verip online satın alabilme imkanı sağlıyor.

  Cosalindo’nun alanında uzman yazarları, güncel blog yazılarıyla kullanıcılara ilham verici dekorasyon trendleri hakkında bilgi vererek, stil önerileri ve notları sunmayı da ihmal etmiyor. Ayrıca üyeler fikir defterleri oluşturarak beğendikleri tüm ürünleri kolayca saklayabiliyor ve paylaşabiliyor.

  İster profesyonel olun ister ziyaretçi, Cosalindo’da ilham verecek mutlaka bir şey var! Hadi siz de kendi yaşam alanınızı keşfedin!