Jovoy Les Jeux Sont Faits n11.com’da

    Kuvvetli nota, muhteşem beste

    Jovoy Les Jeux Sont Faits n11.com’da

    Paris’in göbeğinde lüks ve niş bir parfüm butiği olan Jovoy’un çok konuşulan parfümü Les Jeux Sont Faits n11.com’da satışa açıldı. Bir döneme imza atmış, ruhu halen yaşayan Fransız sineması yıldızlarına adanan katmanlı koku n11.com’da 472 TL’den satışa sunuluyor.

    Köklü ve ünlü Fransız parfüm butiği Jovoy’un yıldız kokuları arasında yer alan Les Jeux Sont Faits n11.com Kozmetik kategorisindeki yerini aldı. İlk bakışta tütün ailesine ait olduğu düşünülen Les Jeux Sont Faits, özündeki rom, deri, kimyon ve maskülen misklerin tenle birleşimiyle Fransız sinemasına bir yolculuk başlatıyor. Bir döneme imza atmış, ruhu halen yaşayan Fransız sineması yıldızlarına adanan hikayeli koku n11.com’da 472 TL’den satışa sunuluyor.

    Üst notalarında cin, kurutulmuş ve şekerlenmiş meyvelerin yanı sıra angelica kökü olan parfüm, kalbindeki kahve tütün yaprakları ve kimyon içeriğiyle bir baharat şöleni yaşatıyor. İmzasını alt notalarındaki sandal ağacı, ladbanum, deri, vanilya ve paçuliyle atan Les Jeux Sont Faits, katmanlı ve her daim hikayeleştirilmeye müsait yapısıyla n11.com’da 472 TL’den satışta.