Chakra’dan Kişisel Kozmetik Koleksiyonu

  CHAKRA’DAN YENİ KİŞİSEL KOZMETİK KOLEKSİYONU

  DOĞALLIĞIN GÜZELLİĞE YANSIMASI

  Doğallığın vazgeçilmez adresi Chakra, yeni Life Style konseptiyle kozmetik kategorisini genişletiyor. Ev kozmetiğiyle yaşam alanlarının güzelleşmesine yardımcı olan Chakra, yeni kişisel kozmetik koleksiyonuyla güzelliğinize sihirli bir dokunuş katıyor.

  Ev içi yaşamın vazgeçilmez markası Chakra, yeni Life Style konseptinde yer alan ürün kategorileriyle, doğallığın pozitif enerjisini yaşam alanlarına taşıyor. Oda, çamaşır ve araba kokularının yer aldığı ev kozmetiği koleksiyonuyla yaşam alanlarına dokunan marka, yeni kişisel kozmetik koleksiyonunu satışa sunuyor.

  Yeni Life Style konseptinde yaşam alanlarını güzelleştirmekten ilham alan Chakra, kozmetik koleksiyonuna yeni eklediği kişisel kozmetik koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Tamamen doğal içeriklerden oluşan kişisel kozmetik koleksiyonu; vegan ve özel içerikli sabunlar, banyo bakım ürünleri, el ve vücut bakım ürünleri, masaj mumu, doğal Japon Hiba ağacı kokusu gibi ürünlerden oluşuyor.

  “En önemlisi doğal olarak yaşamak” sloganıyla SPA ortamını evinize getiren Biologie serisi ise, yüzde 100 doğal içeriklerinin yanı sıra, güzellik konusunda hedefe odaklanan ürünleri barındırıyor. Yabani olarak hasat edilmiş Afrika Yağları, koleksiyonun en dikkat çeken doğal içeriği arasında yer alıyor.

  Esansiyel yağlarla hazırlanan içerikleri ve kokularının yanı sıra, ambalajlarıyla da göz dolduran Chakra kişisel kozmetik koleksiyonu, yüzde 100 pamuktan üretilen kutu seçenekleri ve kişiye özel hediye kartı uygulamasıyla sevdikleriniz için en özel hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.