Yeni yıl kofreleri ile NUXE mucizelerle dolu

  Kadınların içgüdülerinden doğan güzelliğin büyülü dünyasından aldığı sonsuz ilhamı doğanın mucizeleriyle birleştiren Fransa’nın lider dermokozmetik markası NUXE, yeni yılı ikonik Prodigieux®serisinin başrolde olduğu kofrelerle selamlıyor. İlk defa NUXE tarafından yaratılan ve bu sene formülü yenilenen çok amaçlı kuru yağ Huile Prodigieuse® ve onun efsanevi kokusunu taşıyan bakım ürünleri ile yılbaşında sevdiklerinize, kendilerini şımartacakları lüks bir deneyim armağan edin.

  Bu yıl 25. yaşını kutlayan %98,1 doğal içeriğindeki Huile Prodigieuse® mucizesi, içeriğindeki 7 değerli bitkisel yağ (Tsubaki, Argan, Hodan, Fındık, Tatlı Badem, Macadamia ve Kamelya) sayesinde tek bir dokunuşla yüz, vücut ve saçları besliyor, onarıyor ve yumuşatıyor, size de tek bir ürünle kendinizi muhteşem hissetmenin keyfini sürmek düşüyor. Ürünün altın parıltılarıyla zenginleşen kardeşi Huile Prodigieuse® Or ise, yeni yılda ışıltınızla tüm dikkatleri üzerinize topluyor.

  100 ml şişesiyle Huile Prodigieuse®ve Huile Prodigieuse® Or, NUXE’ün özel yılbaşı kofrelerinde Poudre Eclat Prodigieux® Çok Amaçlı Bronzlaştırıcı Pudra ile birlikte sunuluyor.Yaz mevsiminin teninize verdiği o sağlıklı ışıltıyı kış aylarında da korumak isteyenlerin imdadına yetişen hafif ışıltısı ve bronz tonlarıyla Poudre Eclat Prodigieux® Çok Amaçlı Bronzlaştırıcı Pudra teninize dört mevsim boyunca güneşin öpücüğünü armağan ediyor.

  Huile Prodigieuse®‘ün arzu uyandıran kokusuna hayran olanların vazgeçilmez parfümü Prodigieux® le parfüm, 50 ml’lik Huile Prodigieuse®‘ ile ayrı bir yılbaşı kofresinde buluşuyor. Parfümünü yanından ayırmayanların seçimi şişesiyle Prodigieux® le parfüm günün her anı çantada taşınabiliyor, gizemli bir cazibeye göz kırpıyor.

  Yeni yılda kendinize ve sevdiklerinize, NUXE’ün cildinize özen göstermekle yetinmeyen, duyulara hitap eden dokular ve büyüleyici kokular ile cilt bakımını bir kendini şımartma ritüeline dönüştüren Prodigieux® serisini armağan edin, keyfi gündelik hayatınızın bir parçası haline getirin.

  1. Kofre: 100 ml Huile Prodigieuse®+ Poudre Eclat Prodigieux® : 129 TL

  2. Kofre: 100 ml Huile Prodigieuse® Or + Poudre Eclat Prodigieux® : 149 TL

  3. Kofre: 50 ml Huile Prodigieuse® + Prodigieux® le Parfum: 185 TL

  Huile Prodigieuse® Kuru Yağ 100 ml 129 TL
  Huile Prodigieuse® Kuru Yağ 50 ml 79 TL
  Huile Prodigieuse® Or Altın Parıltılı Kuru Yağ 100 ml 149 TL
  Huile Prodigieuse® Or Altın Parıltılı Kuru Yağ 50 ml 99 TL
  Prodigieux® le Parfum Parfüm 50 ml 185 TL
  Poudre Eclat Prodigieux® Çok Amaçlı Bronzlaştırıcı Pudra 25 gr 89 TL
  Prodigieux® Duş Yağı Duş Yağı 200 ml 55 TL
  Prodigieux® Vücut Sütü Nemlendirici Vücut Sütü 200 ml 75 TL