Kim Kardashian West yeni parfümünden ilham alarak Spotify’da oluşturduğu Zen çalma listesini paylaştı!

    Kim Kardashian West, yeni KKW Fragrance serisi Crystal Gardenia’ın başarılı lansmanının ardından, yeni parfümünden ilham alarak oluşturduğu “Crystal Meditation” adlı çalma listesini sadece Spotify üzerinden müzikseverlerle paylaştı. Crystal Gardenia, babasının hediye ettiği gardenya kokulu parfümün etkisiyle Kim Kardashian West için özel anlam taşıyan gardenyadan aldığı ilhamla tasarlanmış. Hayatının bu döneminde Kim Kardashian West, beden ve zihni buluşturan Zen öğretisi gibi kristalleri de bir denge unsuru olarak kullanıyor ve hayatının merkezinde tutuyor.

    Zen çalma listesinde, Kim Kardashian West için önemli olan, “Eye of Buddha”, “Lush Life”, “Temple of Silence” gibi sakinleştirici ve dengeleyici şarkıları yer alıyor. Stranger Things’in müzikleri de çalma listesinde yer alıyor. Çalma listesi, Kim Kardashian West’in meditasyonun en üst noktasına ulaştığı anda mükemmel bir kapanış şarkısı olan “Levitation” ile sona eriyor.
    Kim Kardashian’ın “Crystal Meditation” adlı Zen çalma listesine buradan ulaşabilir, ekli dokümandaki embed kod ile de çalma listesi olarak yayınlayabilirsiniz.